logo3
خانم مهندس راد
خانم مهندس رادFounder & Chairman

خوش آمدید

پیغامی از طرف مدیریت

در زمان های قدیم، به دلیل دانش به طبع آن کمبود تجربه و اراده، کمتر کسی توان و قدرت ایجاد کسب و کارداشت و صنایع مختلف در اختیار اقلیت هایی بودند که انحصار را به وجود آورده بودند. انحصار موجب وفاداری اجباری به صاحبان کسب و کار شده بود چون انتخاب های کمی وجود داشت. انتخاب های کم رقابتی با یکدیگر نداشتند و در نتیجه پیشرفتی در کار نبود؛ مگر کسانی که نیت خدمت به مردم داشتند. کم کم با افزایش سطح دانش و تحصیلات مردم دارای تجربه، اعتماد به نفس و در نتیجه اراده ی ایجاد کسب و کار شدند و به دنبال افزایش مشاغل، رقبا به وجود آمدند. کسب و کارها برای انتخاب شدن ناچار به اقداماتی به نام ترفیعات یا به عبارتی بازارگرمی برای جذب مشتری شدند. دیگر دوران دوران یک رستوران انحصاری نبود که دو ساعت مانده به ظهر تابلوی تمام شد بالا ببرد؛ اکنون مشتری با دیدن تابلوی تمام شد با بی تفاوتی سراغ رستوران دیگری می رفت و این تابلوی تمام شد آغازی می شد برای شکست! قیمت پایین تر، خدمات بهتر، مشتری مداری بیشتر، تبلیغات گسترده تر، قیمت بالاتر و همه و همه به عنوان مزیت رقابتی یا وجه تمایز هر کسب و کار به وجود آمدند تا کسب و کارها بتوانند تمایزی برای شغل خود ایجاد نمایند و به کمک آن جاذب مشتری باشند.

اهداف اصلی ما

تبریز118 با فلسفه ی تسهیل ارتباطات بین مشتریان، کارفرمایان، صاحبان کسب و کار، اتحادیه ها و هر گونه سازمان های مرتبط با کسب و کارها ایجاد شده است تا با ایجاد سهولت ارتباط بین آنها، مشکلات ارتباط برقرار کردن این گروه ها را از میان برداشته و گامی در جهت افزایش ارتباطات، سهولت ارتباطات و در نتیجه رونق کسب و کارها داشته باشد. چشم انداز نهایی تبریز118 گامیست که هر کسی که نیاز به اطلاعات کسب و کاری دارد، به سادگی با فشردن حروف صفحه کلید بتواند اطلاعات خود را در مورد مشاغل تبریز، به سادگی و حداقل هزینه به دست آورد.

Image
Image
Image
Image

اهداف ما برای آینده

پوشش حداکثری تمامی مشاغل تبریز از جمله مشاغل حرفه ای، نیمه حرفه ای، خانگی، خصوصی و دولتی، مشاغل بزرگ و کوچک اصلی ترین هدف تیم تبریز118 می باشد؛ پس از تحقق این هدف، گام بعدی تکمیل هر چه بیشتر اطلاعات هر کسب و کار و ایجاد یک صفحه ی مجزا (یک سایت مختصر و کوچک با تمامی اطلاعات و توضیحاتی که یک کسب و کار برای معرفی خود نیاز دارد) برای هر شغل می باشد تا مشاغل با کمترین هزینه از بهترین خدمات تیم بازاریابی تبریز 118 بهره مند شوند و گامی در جهت رونق فعالیت های اقتصادی شهر تبریز برداشته شود.

اینستاگرام

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
Image
Image
Image
Image
Image
مهدی هنانیان
مهدی هنانیانطراح جومینا مارکت
مهدی باقرزاده
مهدی باقرزادهطراح جومینا مارکت
زهرا راد
زهرا رادطراح جومینا مارکت
علی هنانیان
علی هنانیانطراح جومینا مارکت

تیم

بهترین ها در کنار هم گرد آمده اند.

تیم شرکت متشکل از بهترین افراد در زمینه های تخصصی خود بوده و بهترین خدمات را ارائه میکنند.

مشتریان ما

مشتریان ما معرف ما هستند

بانک کتاب
پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سبحان
قنادی کریمی
 آموزشگاه موسیقی غزنوی
هتل آپارتمان صائب
 نمایندگی دیوید جونز در تبریز
آذران سرند (فرشچی)
آب انار شانلی
فروشگاه ابزارآلات صنعتی و مکانیکی حاتمی
 درمانگاه تخصصی کاشت مو و لیزر حکیمان
 آموزشگاه فنی و حرفه ای سپیدار
 کلینیک شبانه روزی حیوانات خانگی تبریز
انتشارات فروزش
شهر کتاب
 آتلیه عکس راکون
کافه و رستوران ویانو

 طراحان باهر جوان بارمان تبریز،سامانه مشاغل تبریز (تمام حقوق این سایت و اطلاعات موجود در آن نزد مالک محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد)

این سایت در ساماندهی سایت های ایرانی ثبت شده و دارای نماد اعتماد می باشد.

مجوز تبریز 118

روی یکی از اپراتور های ما کلیک کنید تا با شما در ارتباط باشند info@tabriz118.com

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page