قوانین و مقررات شرکت طراحان باهر جوان بارمان تبریز

قوانین و مقررات شرکت طراحان جوان تبریز(سامانه مشاغل)

اطلاعات مندرج در سایت با استفاده از فرم های پر شده توسط بازاریاب های شرکت با رضایت صاحبان اصناف انجام شده .همچنین بعضی از اصناف ثبت شده بر اساس اطلاعات موجود در تراکت های موجود یا کارت ویزیت های اصناف درج شده است بدیهی است در صورت درخواست صاحبان اصناف ثبت شده جهت حذف مراحل آن طی شده و عمل حذف اطلاعات صنف مورد نظر انجام می شود.

شرکت طراحان باهر جوان بارمان تبریز تعهد می کند که تمام اطلاعات مندرج در فرم های پر شده از اصناف یا فرم های پرشده در سایت توسط  صاحبان صنف نزد این شرکت به امانت بوده و اولین اولویت حفظ حریم خصوصیکاربران خواهد بود.

به اطلاع میرساند قوانین و مقررات درج شده در سایت با توجه به شرایط جامعه بوده و شرکت این حق را برای خود قائل میداند تا در شرایط ویژه و نسبت به سیاست های کلی شرکت نسبت به تغییر آن اقدام نمایید.

قوانین و مقررات شرکت در آخرین جلسه مورخ 97/1/15 به شرح زیر می باشد:

بند 1)هزینه ثبت اطلاعات اصناف در سایت به صورت آنلاین مبلغ 15 هزار تومان معادل یکصد و پنجاه هزار ریال می باشد که شرکت موظف است نسبت به دریافت این هزینه از صاحبان صنف اقدامات زیر را فراهم نماید.

الف)ایجاد صفحه مجزا با دیزاین ثابت با آدرس مجزا با پسوند آدرس www.tab118.ir   --- توضیح:    آدرس صنف به صورت لاتین/www.tab118.ir

ب)دریافت تصاویر ارسالی به تعداد 10 عدد و اطلاعات تکمیلی از جمله توضیحات کسب و کار یا لیست قیمت و لیست خدمات به تعداد صفحات نامحدود به صورت فایل آماده تایپ شده از صاحب صنف از طریق شماره تلگرام 09106759732 (شماره شرکت) و درج آن ها در صفحه صنف مورد نظر عرض 48 ساعت کاری

ج)دریافت لینک شبکه های اجتماعی که اصناف برای خود ایجاد  کرده اند و درج آن ها در صفحه (دریافت از طریق شماره تلگرام فوق)

بند2)هزینه ثبت اطلاعات به صورت غیر آنلاین(از طریق بازاریاب های شرکت) مبلغ 10 هزارتومان معادل یکصد هزار ریال می باشد.

تذکر1: تمامی موارد بیان شده در بند یک عینا در بند دوم نیز اعمال خواهد شد.

تذکر2:دلیل تفاوت هزینه در بند 1 و 2 به خاطر ارج نهادن به بازاریاب های شرکت و حمایت از اشتغال زایی می باشد.

بند 3)شرکت موظف است تمام اطلاعات اصناف را به مدت یک سال از تاریخ ثبت در سایت نمایش دهد و اصناف باید در این دوره حتما رسید ثبت را نزد خخود نگهدارند.بدیهی است در صورت وجود مشکل شرکت فقط از طریق رسید اقدامات لازمه را انجام خواهد داد و در صورت نبود رسید نزد صنف هرگونه ادعا از جانب آن رد خواهد شد.

بند 4)اطلاعات تکمیلی اصناف (بند 1 و 2) در طول قرار داد یک بار خواهد بود و از زمان ثبت به مدت 10 روز صاحب صنف فرصت دارد تا اطلاعات تکمیلی را به شماره تلگرام فوق جهت درج در صفحه صنفی خود ارسال نماید.بعد از مدت فوق ارسال هر رده اطلاعاتی اعم از: شبکه های اجتماعی- جزئیات کسب و کار- آدرس و شماره تماس مشمول هزینه بوده که هزینه آن برای هر رده اطلاعاتی مبلغ 5 هزار تومان می باشد.

بند5)اطلاعات ارسال اصناف باید در چهارچوپ قوانین جمهوری اسلامی بوده و در صورتی که از جانب بخش فنی شرکت عدم صلاحید اطلاعات تایید شده باشد باید صنف اقدام به بر طرف کردن موارد نموده و اطلاعات جدید را ارسال نماید.

بند 6)شرکت این حق را برای خود قائل است تا در صورت نیاز در صفحه شخصی اصناف اقدام به درج آگهی نماید به گونه  ای که ماهیت صفحه صنفی از بین نرفته و تمامیت آن حفظ گردد و صاحب صنف هم در این خصوص هیچگونه ادعا نخواهد داشت.

بند7)تبلیغات در سایت مشمول هزینه بوده و تمامی اصناف می تواند در صورت صلاحدید اقدام به پرداخت هزینه کرده تا تبلیغات آن ها نیز در سایت قرار گیرد.

بند8)ساعت کاری شرکت روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 17:00 بعدازظهر می باشد و تمامی اقدامات مورد بحث فقط در ساعت کاری صورت خواهد گرفت.

بند9)آگهی های مندرج در سایت فقط جنبه نمایشی داشته و شرکت هیچگونه ادعایی در قبال تایید کار آگهی دهنده نمی نماید و بیننده آگهی موظف است قبل از درخواست خدمات از صاحب آگهی یا قبل از پرداخت هزینه به تناسب کار خود حقیقات لازمه را انجام دهند.